پیام ریاست دانشکده پزشکی

 

دکتر علی طلائی

رئیس دانشکده پزشکی  

به نام او که عالم است و خالق علم

خداوند منان را سپاس می گوییم که به ما نعمت علم اندوزی و توفیق خدمت به بندگانش را ارزانی داشته است. از آغاز تاریخ تاکنون همواره "اندیشه" و "تفکر" والاترین مسیر راه انسان بوده است و "دین" و "طبابت" در روایات ائمه معصومین(ع) بعنوان دو رکن اصلی علم آورده شده است. دانشگاه مکان تفکر، تحقیق و تولید راه حل های علمی برای رفع مشکلات جامعه است و دانشکده پزشکی جایی است که برای پاسخگویی به نیاز جامعه در زمینه سلامت جسمی و روانی فعالیت می کند. مزین بودن نام این دانشکده به همجواری با مضجع شریف و ملائک پاسبان رضوی ،مسئولیت کارگزاران، دانش آموختگان و دانش اندوزان را دوچندان می کند؛ تا بدان گونه عمل کنند که جایگاه، حرمت و ارزش نام این امام همام، خدشه دار نگردد. از سوی دیگر همه ما وامدار و مرهون زحمات بزرگان و افراد شایسته ای هستیم که برای ارتقاء این دانشکده، عمری سپری کرده اند که حاصل آن امروز بعنوان امانتی گرانبها به ما سپرده شده است.

مسئولان، اعضای هیئت علمی و کارکنان توانمند دانشکده، تلاش می کنند تا با فراهم نمودن محیطی پویا، سالم، با نشاط، علمی و با استانداردهای بالای آموزشی و پژوهشی، بستر مناسبی را برای جوانان مستعد و مشتاق علم و اندیشه و تخصص و اخلاق ایجاد نمایند.

باشد که این همه نعمت را ارج بگذاریم و با احساس مسئولیت، تلاش، همفکری و همدلی دانشکده را به جایگاه رفیعی همچون مرجعیت علمی در زمینه پزشکی در سطح کشور، منطقه و جهان هدایت نماییم.